Bilişim Bağımlılığı Ve Güvenliği Paneli

bilisim_bagimliligi_ve_guvenligi_paneli_h8860Harran Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü İşbirliği ile düzenlenen “Bilişim Bağımlılığı ve Güvenliği” paneli Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşti.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. A.Ziya Karakılçık ve Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman’ın açılış konuşmalarını yaptığı panel, 19 Nisan 2013 Cuma günü saat 9’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Moderatörlüğünü Harran Üniversitesi Enformatik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Baytak’ın yaptığı panelde, Sosyal Ağlar ve Eğitim konusuyla Yrd. Doç. Dr. Ahmet Baytak, Bilişim Bağımlılığı konusuyla Harran Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hülya Karataş, Bilişim Suçları konusuyla Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden Komiser Yrd. S. Bestami Öğretim, Bilişim Güvenliği konusuyla Harran Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Okt. Bayram Parlak ve Bilişim Hukuku konusuyla Şanlıurfa Valiliği Hukuk Müşavirliğinden Filiz Kaplan sunumlarını yaptılar.

kaynak: http://sanliurfa.com/haber115865-Bilisim-Bagimliligi-Ve-Guvenligi-Paneli.htm

Yazar Hakkında