Instagram Evliliğini Bitirebilir

instagramBrezilyalı ünlü futbolcu Hulk’un Instagram’da paylaştığı fotoğraf, milli takımdan arkadaşı kaleci Diego Cavalieri’nin evliliğinde deprem etkisi yaptı.

Sosyal medya ve internetin gücü asla yadsınamaz. Ancak internette yanlışlıkla paylaşılan herhangi bir fotoğraf, belge veya başka bir şey büyük olaylara sebebiyet verebiliyor ki, bunun son örneği ise Brezilyalı kaleci Diego Cavalieri’nin başından geçti. Haziran ayında gerçekleşen FIFA Konfederasyonlar Kupası’nı ev sahibi Brezilya kazandı. Turnuvaya Brezilya’nın futbolu damga vururken, soyunma odasında Hulk tarafından çekilen ve Instagram’da paylaşılan bir fotoğraf ise kaleci Diego Cavalieri’nin başını yaktı ve eşiyle arası bozuldu.

 

Fotoğrafta havluya sarılı olarak oturan Diego Cavalieri’nin cinsel organının gözükmesi ortalığı karıştırdı. Durumu hemen anlayan Hulk fotoğrafı Instagram’dan silse de, fotoğraf medyada yer aldı ve hızlıca yayıldı. Bu durum karşısında Cavalieri’nin eşi Daniela Carvalho’nun tepkisi ise Cavalieri’nin evi terk etmesine neden oldu. Olayın tam olarak ne olacağı belli değil. Ancak bir fotoğrafın bir evliliği bitirmesi söz konusu.

kaynak : http://www.scroll.com.tr/115535/instagram-evliligini-bitirebilir/

Yazar Hakkında