İnternet Bankacılığı, Kredi Kartı, E-Para ve Ödeme Sistemleri Hukuki Uygulamaları Eğitimi

Hukuk Akademisi

hukuk_akademisi_logo_desktop

İnternet Bankacılığı, Kredi Kartı, E-Para ve Ödeme Sistemleri Hukuki Uygulamaları

ekran-resmi-2016-11-28-23-41-44

 

Bu eğitimin katılımcıları, Türk Ceza Kanunu ve Bankacılık mevzuatı kapsamında İnternet Bankacılığı, Kredi Kartı ve Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri uygulamaları aracılığıyla ortaya çıkan hukuki, cezai ve teknik uyuşmazlıkları hakkında bilgi sahibi olacaklardır.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Toplam 6 ders saatinden oluşan eğitim içeriğinin ilk bölümünde internet bankacılığı hukuk davaları, ikinci bölümünde kredi kartları ters ibraz (chargeback) işlemleri üçüncü bölümünde Banka ve Kredi Kartı Dolandırıcılılarının cezai ve teknik boyutu, dördüncü bölümünde ise elektronik para ve ödeme sistemleri mevzuat ve uygulamaları işlenecektir. Tüm konular, yaşanmış örnek olaylar, bilirkişi raporları ve Yargıtay içtihatları eşliğinde uygulamalı olarak anlatılacaktır.

o%cc%88zgu%cc%88r-eralp

 

Eğitmen: Özgür ERALP

Avukat – Hukuk Danışmanı – Bilirkişi – Öğretim Görevlisi

Özgeçmiş

KAZANIMLAR

Bu eğitimin katılımcıları, çalıştıkları kurumlarda, danışmanlık hizmet verdikleri şirketlerde veya avukat olarak takip ettikleri davalarda kullanabilecekleri bilgi notları edineceklerdir. Somut uyuşmazlıkları görerek ve analiz ederek kurumsal süreçleri denetleme ve uyum sağlama konusunda yönlendirebileceklerdir.

KİMLER KATILABİLİR ?

 Bu eğitim programı; Avukatlar, stajyer avukatlar, Bilgi İşlem çalışanları, banka, elektronik para ve ödeme sistemi kurumlarındaki risk birimi çalışanları ile e-ticaret sitesi yöneticilerine yönelik olarak tasarlanmıştır.

 ekran-resmi-2016-11-28-23-54-35

Eğitim Tarihleri

10 Aralık 2016, Cumartesi

 Eğitim Süresi 06 Ders Saati / 1 Tam Gün

 Eğitmen Av. Özgür ERALP

 Eğitim Yeri İstanbul, Levent199

 DüzenleyenHukuk Akademisi

 

 

Bu eğitim programı yukarıda belirtildiği üzere “GENEL KATILIMA” açıktır.

6 Ders saatinden oluşan programın tamamına katılan tüm adaylara “Katılım Belgesi ve Transkript” takdim edilecektir.

KAYIT ÜCRETİ HAKKINDA

NOT: Tüm katılımcılara “İNTERNET BANKACILIĞI VE KREDİ KARTI DOLANDIRICILIĞININ TEKNİK, HUKUKİ VE CEZAİ BOYUTU – Av. Özgür ERALP” kitabı ve eğitimi destekleyici nitelikte  On İki Levha Yayıncılık tarafından temin edilen bir adet kitap ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca;  Ders notları, bir ay süresince Lexpera® kullanımı, gün boyu kahve – çay servisi ve atıştırmalıklar eğitim bedeline dahildir.

 Hukuk Akademisi bünyesinde sunulan mesleki eğitimlerin kayıt ücretleri “Programa Dahil Olan Kişi Sayısı” baz alınarak hesaplanmaktadır.  “Kontenjan Bazlı Ücretlendirme” hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

 

KAYIT İŞLEMLERİ

  • Hukuk Akademisi bünyesinde düzenlenen tüm eğitim programlarında ön başvuru işlemleri internet üzerinden “Online Başvuru Formu”nun doldurulmasıyla yapılmaktadır.
  • Sayfanın alt kısmında bulunan formu doldurarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ön Başvuru işlemleri esnasında katılımcı adayı herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğü altına girmemektedir.
  • Formun doldurulmasının ardından Eğitim Danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek programa ilişkin kontenjan durumu hakkında bilgi verecektir.
  • Boş kontenjan bulunması durumunda “Kayıt İşlemlerini” başlatabilirsiniz. Sınıf kontenjanının dolması durumunda “Yedek Listeye” dahil edileceksiniz.

http://www.hukukakademisi.com.tr/internet-bankaciligi.html

Yazar Hakkında